WĄSOSZ Strona Główna WĄSOSZ
Niezależne forum mieszkańców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: b4rtus
Sob Paź 18, 2008 10:16 pm
Igaz-net
Autor Wiadomość
pavlo_91
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 10, 2007 8:51 pm   

Ja nikogo nie oszukuje mówię jak jest jak by było inaczej to bym już dawno zmienił internet!!!

bic
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 10, 2007 8:59 pm   

Ja nie mówię, że oszukujesz kogoś tylko, że oszukujesz sam siebie. No chyba że 512 Ci starcza choć to chyba w IN maksymalna prędkość - ja będąc u nich nigdy takiej nie miałem. Max 300 kb/s było.

ufo
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 11, 2007 12:35 am   

Ja jestem jeszcze użytkownikiem igazu i stwierdzam, że transfer jest odwrotnie proporcjonalny do ilości użytkowników. Im więcej ludzi odchodzi z igazu tym transfery są coraz gorsze. To jest chyba ewenement na skale może nie światową, ale jakaś wzmianka w Świecie Nauki by się przydała.

[ Dodano: 2007-03-11, 00:37 ]
I jeszcze zapomniałem dodać, że transfery w dzień są lepsze niż w nocy. Też taka ciekawosta. smiles15

mateuszfish
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 11, 2007 1:07 pm   

HJa mam z igazu. Fakt mogłoby być lepiej ale nie narzekam, lecz cieszę się że mam wogóle internet

pavlo_91
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 11, 2007 1:34 pm   

No to jeszcze jeden forumowicz nie narzekający na IN (brawo) !!! @mateuszfish na na której jesteś antenie AP1 czy na jupiterze?? Napisz na gg to pogadamy!!!
(brawo)

PAWEL15
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 11, 2007 11:15 pm   

"pavlo_91" napisał/a:
na na której jesteś antenie AP1 czy na jupiterze??
Z kąt pisze ten cwaniaczek od serwisów znawca!!! Wiesz co pavlo_91 czy ty jesteś jakiś up....y czy masz znajomych IN?? A jak mowa o wchodzeniu na maszty to trzeba mieć do tego uprawnienia a Pan Marek chyba niema!!! A ostatnio wchodził na ten maszt bo widziałem jak stał z tym drugim nowym (...) na dachu!!! A co do opłat za net to co ci do tego kto za niego płaci!!! Ciesz się że ciebie stać na niego!!! n27 n15 n10 n26

-----------------
Złamanie regulminu forum.
marcin

pavlo_91
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 12, 2007 9:33 am   

Nie mam nikogo w IN. Ciekawe skąd ty możesz wiedzieć czy ma uprawnienia??? A za neta płaco sobie z kieszonkowego n39. Cieszę się że mnie stać smiles16 smiles16 widzisz jak bardzo!!! @PAWEL15 a ty masz neta w domu czy do kogoś chodzisz?? Bo jak nie masz to sie może nie wypowiadaj?? n32

PAWEL15
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 12, 2007 6:41 pm   

I znowu jedna wielka kicha!!! A Ty cwaniaku wiedz że mam w domu neta

[ Dodano: 2007-03-12, 18:47 ]
A co do Marka to niech sobie ma uprawnienia jakie tylko chce!!! Ale do pracowników IN ma sie dużo zastrzeżeń tylu ich pracuje a zero efektów!!! A i ostatnio dowiedziałem się że w igazie pracuje niby Pan K(...)!!! Ciekawe czy także w necie bo to wkońcu też niby informatyk! Mieć takich wykwalifikowanych pracowników a awarie i usterki pojawiają się co chwile!!! n26 n26 n26 n26 n26 n27 n2 n6

----------
Nie podajemmy nazwisk na forum, jeśli owa osoba nie pełni funkcji publicznych.
Przeczytaj regulami tego forum i zasady netykiety.
marcin

pavlo_91
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 12, 2007 8:47 pm   

To jak ci coś nie pasuje to se zmień neta ale zobaczysz że po jakimś czasie będziesz chciał znowu mieć igaz bo ci się nie będzie opłacało wiem co mówię!! Ciekawe czy jesteś taki cwany jak wynika z twojego gadania cz tylko w gębie jesteś tylko cwany postaw się w ich sytuacji to nie jest jakaś tam mała sieć oni przejęli dużą sieć i to może być przyczyną tego. Skoro jesteś taki mądry to pozarządzaj se taką siecią (w sumie to nie bo kto takiego (.....) puści do zarządzania taką siecią smiles11 ). pozdrawiam wszystkich z wyjątkiem zarozumiałego @PAWEL15 smiles16

Ostatnie ostrzeżenie słowne dotyczące Was obu - prosze o spokój i rzeczową dyskusje - blez

------------
@PAWEL15 juz zasłużył na ostrzeżenie.
Następne posty w tym tonie będą odrazu kasowane.
marcin

młody
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 12, 2007 8:57 pm   

Uspokójcie się. Obserwuję dyskusję i nie widzę w niej nic wspólnego z IGAZem, same obelgi. Jak widać użytkownik ... był już parokrotnie moderowany przez @marcina. Gdybym to ja był na miejscu tego użytkownika, dawno otrzymałbym WARNA. n35

tralabec
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 12, 2007 9:30 pm   

Igaz..., igaz... i ciagle nazekanie i problemy mimo ze ze prawie 1/3 userow juz odeszla do konkurencji (musi byc naprawde zle, a wyjatki ze dobrze dziala potwierdzaja tylko regule ;-) ).
Dla userow chyba bylo by najlepiej jak by ta mala siec sprzedali duzej firmie takiej jak Easy Com..., kilkadziesiat tysiecy na modernizacje i napewno bedzie smigac ze neostrada 1024 sie gleboko chowa... :)

A tak szumnie bylo na poczatku, chodzili panowie z Igazu i oglaszali wszem i wobec ze Easy Com wykupia (z motyka na slonce).

pavlo_91
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 13, 2007 11:05 am   

Dzisiejsze osłabienie internetu jest spowodowane wymianą anteny w pewniej miejscowości!!! Do wieczora wszystko powinno wrócić do normy n39

tralabec
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 13, 2007 10:47 pm   

Jak to pieknie brzmi..., jakas antena niewiadomo jaka, niewiadomo gdzie, nie wiadomo po co smiles3 :) )) Czy to jakas straszliwa tajemnica - a moze zagadka?
"oslabienie" wielomiesieczne w igazie bo w miejscowosci x wymieniaja y na z.

buhahahah, sorry ale nie moglem powstrzymac sie od komentarza... :) )) smiles11

PS. nie ma to jednak jak konurencja - wymusza postep i jakosc uslugi...
PS2. nie ma to jak selekcja naturalna, przetrwaja tylko gatunki przystosowane do przetrwania

maniaczka
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 14, 2007 4:01 pm   

Pozdrawiam wszystkie osoby z tego forum. Ponieważ wszyscy mają tu rację co do świetności igaz-netu smiles16 smiles11 . Sama właśnie złożyłam zamówienie na neostradę tp.sa. lecz na terenie gminy wąsosz niema możliwości technicznych ponieważ muszą rozbudować centralę! n23 n23

[ Dodano: 2007-03-14, 16:03 ]
PAWEL15, Ciebie też popieram

pavlo_91
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 14, 2007 6:12 pm   

@tralabec to na następny raz się dowiaduj co się dzieje i nas informuj. Zobaczymy co sie dowiesz. n39

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi